www.michalek-notar.czNotářské služby Třebíč – rozcestníkNotářské službyNotářské služby Třebíč – rozcestníkDědický obvod

Dědický obvod

 
JUDr. Miroslav Michálek, LL.M. bude pověřován:

  1. v okresním městě Třebíč v řízeních o pozůstalostech po zůstavitelích narozených 1. až 6. dne v kalendářním měsíci; a
  2. v řízeních o pozůstalostech po zůstavitelích, kteří měli poslední trvalý pobyt evidovaný v informačním systému evidence obyvatel v obcích: Babice (Bolíkovice), Bačkovice, Budkov, Cidlina, Čáslavice, Dešov, Domamil, Hornice, Chotěbudice, Jemnice (Louka a Panenská), Jiratice, Kdousov, Kojatice (Velký Újezd), Kojetice, Komárovice, Kostníky, Lesná, Lhotice, Lomy, Lovčovice, Martínkov, Menhartice, Meziříčko, Mladoňovice, Oponěšice, Pálovice, Police, Předín (Hory), Rácovice, Radkovice u Budče, Radotice, Rokytnice nad Rokytnou, Římov, Slavíkovice, Štěpkov, Třebelovice a Želetava (Bítovánky, Horky a Šašovice).

 

Mgr. Bc. Miroslav Michálek bude pověřován:

  1. v okresním městě Třebíč v řízeních o pozůstalostech po zůstavitelích narozených 27. až posledního dne v kalendářním měsíci; a
  2. v řízeních o pozůstalostech po zůstavitelích, kteří měli poslední trvalý pobyt evidovaný v informačním systému evidence obyvatel v obcích: Bačice (Udeřice), Biskupice-Pulkov, Březník, Dalešice, Dolní Vilémovice, Dukovany, Hartvíkovice, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou (Boňov, Ohrazenice, Popovice, Příložany, Ratibořice a Vacenovice), Kladeruby nad Oslavou, Klučov, Kramolín, Krhov, Kuroslepy, Lhánice, Lipník, Litovany, Mohelno, Myslibořice, Odunec, Popůvky, Přešovice, Příštpo, Račice, Radkovice u Hrotovic, Rouchovany (Šemíkovice), Sedlec, Senorady, Slavětice, Stropešín, Třebenice (Chroustov a Plešice), Valeč, Vícenice u Náměště nad Oslavou a Zárubice.